15% попуст Добивате 23 Поени!

COSRX Master Patch Basic 90pcs

1,350ден 1,148ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Овие лепенки за третман на акни може да се користат на секој тип на кожа. Залепете ја лепенката директно на акната, наместо да ја истискате, ќе ја оздрави акната брзо без никакви флеки и минимален ризик за иритација.

Големина: 12 мм, Лепенки (90 парчиња)

Изработени се од 100% хидроколоид и може да се користат за секој тип на кожа.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X