15% попуст Добивате 12 Поени!

COSRX Master Patch Intensive 36pcs

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Интензивен спот третман за акни. Овие лепенки за акни во составот содржат хидроколоид, салицилна киселина и масло од чајно дрво за интензивен и брз третман на акната.  Залепете ја лепенката директно на акната, наместо да ја истискате, ќе ја оздрави акната брзо без никакви флеки и минимален ризик за иритација.

Овални лепенки (36 парчиња)

 

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X