15% попуст Добивате 323 Поени!

Maxi Cosi Pebble 360 Luxe Truffle

18,990ден 16,142ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Карактеристики

  • Ротација -
  • kg/cm -
  • Isofix / појас -
  • Изофикс База Опција -
  • Точки на врзување на каишите -
  • Висинско подесување -
  • Позиции на седење -

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X