10% попуст Добивате 59 Поени!

MoMi COLLET baby Carrier Flowers

3,290ден 2,961ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Ергономски кенгур MoMi COLLETE, безбедно и удобно за најмалите од трети месец до 20 кг.Со две позиции на користење: 1.Детето свртено кон родителот и 2.на грб
Безбедна положба на детето и 6 точки за приспособување.Овозможува совршено вклопување.MoMi COLLETE е изработен од хипоалергична, сертифицирана ткаенина и ги исполнува европските стандарди за безбедност во согласност со CEN TR 16512: 2015 година.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X