Добивате 20 Поени!

Бадеванен Сет Патка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Се препорачува за деца од 6 месеци

Димензија: 25,7 x 9 x 23,5 cm

Материјал: Високо квалитетна и нетоксична пластика -PP / ABS

Уживајте во бесконечна забава и игра, со помош на Бадеванен Сет Патка

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X