Добивате 38 Поени!

Бебе Конфорт столче за бањање Сејлор Блу

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

11 на залиха

Опис

Столчето за бањање на Bebe Confort се одликува со ротација од 360 степени, што ви овозможува нежно да го свртите вашето дете на другата страна при капењето. Потпирачот за грб има ергономски облик што го поддржува вашето бебе, а играчката во боја на предната страна има задача да го забавува детето додека се бања. Има 4 вакум држачи на основата кои го одржуваат седиштето стабилно и сигурно, па на тој начин рацете ви се слободни за да го измиете вашето дете.

Погодно за деца на возраст од 6 до 12 месеци (7-10 кг)

Димензии: 31,5 x 24 x 31 cm

Тежина: 1 kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X