Добивате 22 Поени!

Бебе Конфорт Адаптер за ВЦ Школка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

7 на залиха

Опис

Адаптерот за тоалет на Bebe Confort одговара на сите стандардни тоалети и има седиште кое лесно се мие. Вашето дете ќе седи стабилно и ќе се чувствува безбедно. Прикачете ја отстранливата Splash Guard за вашето мало момче.

Карактеристики:

– Погодно од 18 месеци до 36 месеци (до 18кг)

– Одговара на сите стандардни тоалети

– Сопствено седиште

– Вклучено отстранлив Splash Guard за мали момчиња

Димензии: 28 x 28 x 5,5 cm
Тежина: 249 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X