Добивате 30 Поени!

Бебе Конфорт Версо Ерго кадичка Бела

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

19 на залиха

Опис

Ергономската када на Bebe Confort со приклучок за одвод е практична и удобна за бебето кога е време за бањање. Има закривен грб за подобра удобност на бебето и дно што не се лизга за поголема безбедност.

Погодно за деца до 10 кг (до 12месеци)

Димензии: 80 x 47 x 31 cm

Тежина: 699 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X