10% попуст Добивате 79 Поени!

Бебе Конфорт Електричен Стерилизатор

4,390ден 3,951ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Електричниот стерилизатор на Bébé Confort ги елиминира опасните бактерии благодарение на високата температура и пареа за неверојатни 5 минути! Во стерилизаторот е вклучена практична хигиенска корпа која е наменета за ставање на малите аксесоари за стерилизација.Електричниот стерилизатор може да собере до 5 шишиња со широко грло или 6 класични шишиња со аксесоари. За да биде комплетно безбеден овој електричен стерилизатор поседува автоматско исклучување.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1500 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X