Добивате 6 Поени!

Bebeconfort Играчка Книга за во бања

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Се користи од 4 месеци +
6 шарени и забавни страници со кои времето за бањање е супер забавно.
Лесно се чисти со топла вода и сапун. Оваа книга за бања е совршено хигиенска

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X