Добивате 42 Поени!

Бебе Конфорт Кадичка и Подлога на дување

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

4 на залиха

Опис

Bebe Confort Bath-Mat 2 во 1 кадичка + подлога за пресоблекување на надувување e компактен, лесен и практичен производ, идеален за патување благодарение на торбата за носење.

Кадата е многу удобна и издржлива, а бебето може да се движи слободно без ризик од повреда. Направено од практичен, сигурен, отпорен на абразија материјал, идеален за употреба дома и надвор. Исто така може да се користи и како мал базен за на плажа во текот на летото. Може да издржи носивост до 15 кг.

Димензиите на када: L 68cm x W 50cm x H 24cm , Tежина 500 g

Димензии на подлога: L 72,5cm х W 53,5cm, Tежина 260 g

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X