Добивате 7 Поени!

Bebe Confort Термометар за вода Желка – Нејви Ред

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Се користи од 0 месеци +

Овој забавен термометар за капење во форма на желка, ќе го воодушеви вашето малечко кога се бањате! Плови за лесно читање на температурата.
Идеалната температура за бањата треба да биде 35 ° C.
Димензии на производот: 11 x 13 x 2,7 cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X