Добивате 16 Поени!

Бебе Конфорт Ултра Комфи Нокшир – Виолетов

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

3 на залиха

Опис

Нокширот на Bebe Confort има ергономско седиште со наслон. Вашето дете ќе седи стабилно и ќе се чувствува безбедно, благодарение на широкиот преден дел кој стабилно лежи на подот. Лесно се преместува, празни и мие, благодарение на иновативната предна рачка.

Карактеристики:

– Погодно од 12 месеци до 36 месеци (до 18кг)

– Ергономско седиште со наслон

– Фиксен Splash Guard

– Иновативна предна рачка

Димензии: 38 x 33 x 20 cm
Тежина: 500 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X