Добивате 40 Поени!

Огледало за во кола Таг Таг анд Смиле 9225

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Наменето за користење од 0+ месеци

Направено од мека ткаенина и нагласено со сатенски панделки за развој на сетилата кај бебето.

Се одликува со екстра големо, безбедно бебешко огледало, кое овозможува на лесен и забавен начин бебињата да го откријат сопствениот одраз.

Димензии на производот: 29.2 x 29 x 8.9 cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X