10% попуст Добивате 99 Поени!

Aquascale 3во1 Кадичка

5,490ден 4,941ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Aquascale кадичката со својата патентирана технологија е уникатна во многу нешта:

1. Дигитална вага – ја мери тежината на детето со или без вода. Ултра прецизна ја покажува тежината до три децимали

2. Дигитален термометар за водата со индикатор за премногу топла или премногу ладна вода

3. Ергономски дизајнирана кадичка која може да се користи од новороденче до 24 месечна возраст со специјална нелизгачка подлога која овозможува максимална сигурност.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X