Добивате 26 Поени!

Baby Art Висечка рамка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Висечката рамка на Baby Art My Little Bird може да ја користите за прекрасна декорација на детската соба. Во оваа рамка можете да сочувате убав сувенир на малото раче или стапало на вашето бебе.

– Дерматолошки тестирано и безбедно

– Лесно за правење: без печење, не е потребен никаков друг материјал,се е вклучено во овој комплет!

– Возможни се многу обиди пред сушење

– Многу брзо: само 2 минути се потребни за создавање на перфектен принт (времето за сушење не е вклучено)

Димензии на производ: H 34 x L 17 x W 2 cm

Тежина на производ: 575 g

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X