Добивате 40 Поени!

Baby Art Голд Дипд Двојна Бела рамка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Рамката на Baby Art My Baby Touch Gold Dipped со луксузен дизајн може да се стави како прекрасна декорација на детската соба. Во оваа рамка можете да сочувате убав сувенир на рачето и на стапалото во една рамка заедно со сликата на вашето бебе.

– Дерматолошки тестирано и безбедно

– Лесно за правење: без печење, не е потребен никаков друг материјал,се е вклучено во овој комплет!

– Возможни се многу обиди пред сушење

– Многу брзо: само 2 минути се потребни за создавање на перфектен принт (времето за сушење не е вклучено)

Димензии на производ: H 17 x L 51 x W 2 cm

Тежина на производ: 1,013 kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1500 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X