Добивате 34 Поени!

Baby Art 3Д Рамка со отпечатоци со боја

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

10 на залиха

Опис

Споделувањето на весел и креативен момент со вашата фамилија е толку едноставно со Baby Art Family Touch рамката. Создатете отпечатоци од вашите раце и споредете ги во оваа рамка со модерен дизајн и со тоа сочувајте засекогаш прекрасен спомен.

Baby Art Family Touch е прекрасна рамка за спомен на кој ќе се радува целото семејство. Комплетот ги соддржи сите потребни материјали и нуди повеќе слоеви во рамката за повеќе отпечатоци. Рамката за печатење вклопува 4 отпечатоци за рачно печатење на секој член на семејството и боја за отпечатоците, заедно со сите други потребни материјали. Бојата е дерматолошки тестирана да биде безбедна за кожата на малите детски рачиња.

Оваа рамка е одлична идеја за подарок.

– Дерматолошки тестирано и безбедно

– Лесно за правење, не е потребен никаков друг материјал,се е вклучено во овој комплет!

– Потребни се само 2 минути за создавање на перфектен принт (времето за сушење е 20 минути)

Димензии на производ: H32 x L23 x W5 cm

Тежина на производ: 480 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1500 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X