Добивате 10 Поени!

Bebe Confort антислип подлоги Сеилор *6 во сет

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

11 на залиха

Опис

  • Интересни подлоги за во када или туш кабина во форма на желка
  • Избегнете го ризикот од лизгање со гумирана текстура и добар грип
  • Практични бидејќи лесно се поставуаат и преместуваат

 

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X