10% попуст Добивате 130 Поени!

VIB кадичка со држач и подлога за пресоблекување Жирафа

7,199ден 6,479ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

85 на залиха

Опис

Вечерното капење на вашето бебе е ритуал кој не треба да го пропушти ниеден родител. За капeње без стрес, ви ја претставуваме нашата новата мултифункционална кадичка. Кадата е на метален држач и има полица за складирање, како и тркала за полесно движење низ просторијата. Кадичката има и гумирана мека подлога која е наменета за пресоблекување на детето.

Комплетот содржи:

-Цврста метална рамка на тркала
-Када со подлога која може да се користи од новороденче
-Подлога за пресоблекување која лесно се одржува
-Полица за складирање на неопходните работи
-Отвори за практично чување на шампон и купка

-Црево за полесно испуштање на водата
-Дезен со слонче/жирафа и метро за полесно пратење на растот на вашето дете
-Гаранција 1 година

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X