Добивате 26 Поени!

Kiddo Кадичка 7016 Океан Бела

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

Нема на залиха

Продуктот не е достапент во моментов.

Опис

Кадичката ОКЕАН на Киддо е идеална за капење на Вашето бебе.

Компатибилна со секоја када за возрасни, а може да се постави и на држач за када.

Во неа има вграден анатомски адаптер/седиште за новороденче и има одвод за испуштање на водата. Погодно е за деца до 12 месеци (10кг)

Карактеристики:

-Анатомска кадичка за бањање на вашето бебе

– Лесна и удобна, направена од висококвалитетна пластика

– Одвод за исфрлање на водата кој може да се поврзе и со црево

– Може да се постави и на држач за када (оди дополнително)

Димензии: L 85 x W 49 x H 31 cm

Тежина: 730 g

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X