Добивате 54 Поени!

Kiddo Кенгур 5во1 2GO

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

5 на залиха

Опис

Кенгурот Kiddo 2GO (5 во 1) е наменет за деца со тежина од 6 до 15 кг. Или од 6 месеци до 3 годишна возраст.

Овој модерен кенгур е уникатен по тоа што може да го носите детето во 5 (пет) различни позиции и со тоа да си го олесните и поедноставите носењето на детето.

Со широк и мек појас и меко поставено седиште што ја зголемува удобноста и комфорот на детето и родителите. Предниот џеб се вади за дополнително струење на воздухот, што е особено важно за летниот период. Странично има и дополнителен еластичен џеп каде може да ги складирате најнеопходните работи.
Изработен од 100% памук.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X