Добивате 34 Поени!

Kiddo Метален држач за када Океан 7016

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

15 на залиха

Опис

Метален држач кој е компатибилен со кадичката ОКЕАН на Киддо е идеална опција за капење на вашето бебе на висока позиција, во бањата или во собата.

Погодно е за деца до 10кг.

Димензии: L 80 x W 48 x Н 90 cm

Тежина: 4,6 kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X