Добивате 12 Поени!

Kiddo Универзална подлога за пресоблекување за креветчиња

590ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

Нема на залиха

Продуктот не е достапент во моментов.

Опис

Состав: метал, полиестер и ремени

Димензии: 70 х 45 см

Мека подлога за пресоблекување на бебето која лесно се прикачува на платнено креветче со димензии 120х60 см. Има безбедносни ремени и е соодветна за деца до 6 месеци.

Карактеристики

  • Материјал -
  • Подесива страница -
  • Ниво на душек -
  • Тркалца -
  • Клацкалка -

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X