Добивате 420 Поени!

Kiddo Jazz TS 3во1 Фул Стоун

20,990ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

7 на залиха

Опис

Префинет изглед, внимателно избрани модерни бои, квалитетни материјали, кожени додатоци и сето тоа надополнето со проверената Kiddo Jazz лесна алуминиумска конструкција.
Карактеристики: најлесна количка со тежина од само 5.7 кг.; реверзибилно седиште; 360% ротациони тркала со можност да се закочат и многу лесно да се отстранат, висинско подесување на рачката; 3 (три) позиции на лежење/седење и можност седиштето да се трансформира во удобна корпа за новороденче, ултра лесно склопување и расклопување, возење со една рака.
Kiddo Jazz (2 во 1) може да се користи од новороденче кога седиштето ќе се трансформира во удобна корпа и со поставување на транспортерот.
Практичноста, компактноста, безбедноста и удобноста секогаш на 1 место!

Карактеристики

 • Составни делови - количка + транспортер
 • Димензија - 81х58х24цм
 • Тежина - 5.70кг
 • Реверзибилно седиште - да
 • Се користи од до кг - од 0 до 15
 • Гаранција - 365 дена
 • Позиции на седиште - 3
 • Тркала - полна гума
 • Бампер - да
 • Кабаница за дожд - не
 • Мрежа за комарци -
 • Мама торба - не
 • Зимска навлака - да
 • Држач за чаша/шише - не

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X