Добивате 26 Поени!

Maxi Cosi Заштита за задно седиште

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Заштитна навлака за автомобилско седиште кое одговара на сите седишта за автомобил и бустери.
Наменето и за седишта со Isofix.

Не дозволува лизгање на поставеното седиште.

Ги штити вашите седишта од оштетување.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X