Добивате 44 Поени!

Maxi-Cosi Летна навлака за Пебл+/Рок – Кул Греј

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Навлаката спречува потење и се користи да се заштити седиштето за автомобил.
Дизајнирана да се постави над стандардната навлака со лесно поставување и лесно отстранување.
Комфорна за летните месеци посебно за потемните седишта, спречувајќи потење на детето
Ја чува оригиналната навлака на седиштето секогаш чиста.
Се пере во машина, 100% памучна.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X