Добивате 24 Поени!

Maxi-Cosi Огледало за задно седиште

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Патувајте безбедно и опуштено благодарение на огледалото за задно седиште Макси-Коси! Може да внимавате на вашето бебе или дете, кога седиштето на автомобилот е свртено наназад.
Тоа помага да се спречи ризикот од несреќа кога родителите продолжуваат да се вртат за да ги проверат своите деца. Многу лесен за инсталирање, ретровизорот на задниот приказ нуди широк агол на гледање и лесно се прилагодува во различни насоки.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X