Добивате 45 Поени!

Maxi-Cosi Перниче за глава за Пебл и Пебл +

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

9 на залиха

Опис

Перницата за потпирач за глава Maxi-Cosi за Pebble Plus ви дава дополнителна удобност за главата на вашето бебе. Можете да го користите откако додатокот за новороденче ќе се отстрани од седиштето на автомобилот Pebble Plus, кога вашето бебе е старо од околу 4 до 12 месеци. Може да го користите и како резервен дел кога го изгубивте перницата на потпирачот за глава на вашето седиште за автомобили Pebble.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X