15% попуст Добивате 357 Поени!

Maxi-Cosi Titan Plus Authentic Graphite

20,990ден 17,842ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Од приближно. 9 месеци до 12 години Од 67 см до 150 см Од 9 до 36 кг

• Изофикс инсталација + кука за поврзување со автомобилот
• Со безбедносни ремени (наменети за група 2/3)
• Со дополнителен мек сит пад за тодлерска фаза
• Со извонредни тест резултати
• Лесно висинско подесување на наслонот на главата следејќи го растот на детето
• Со 5 (пет) позиции на подесување на наслонот за лежење/седење
• Може да се инсталира во автомобили кои имаат изофикс конектор, но и во автомобили кои немаат изфикс конектор
• Материјалот лесно се отстранува и пере
Maxi Cosi – Синоним за најдобар квалитет, безбедност и иновативност

Карактеристики

  • Ротација - не
  • kg/cm - 9-36кг
  • Isofix / појас - изофикс
  • Изофикс База Опција - не
  • Точки на врзување на каишите - 5
  • Висинско подесување - 11 позиции
  • Позиции на седење - 5

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X