20% попуст Добивате 18 Поени!

Maxi-Cosi Универзален држач за шишиња за седиште за автомобил – Сив

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

23 на залиха

Опис

Универзалниот држач за шише на Maxi Cosi е наменет за чување на шишињата на вашето дете, играчки или ужинка.
Одговара на сите Maxi Cosi седишта за автомобил и многу други седишта.

Лесно се монтира и одржува.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X