20% попуст Добивате 25 Поени!

Maxi-Cosi Универзална кабаница за корпа

1,590ден 1,272ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

12 на залиха

Опис

Дава заштита на новороденчињата од лошо време
Направено од силен ПВЦ материјал што штити од дожд и ветер
Едноставен и лесен за употреба одговара на сите Maxi-Cosi корпи

Карактеристики

  • Се користи од до кг -
  • База опција -
  • Ротација -

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X