Добивате 24 Поени!

Maxi-Cosi Универзално перниче за потпора за седиште

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Maxi-Cosi Универзално перниче за потпора за седиште ви дава дополнителна удобност за главата на вашето дете.. Можете да го користите како додатокот за сите седиштето за автомобили на Maxi-Cosi

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X