20% попуст Добивате 64 Поени!

Maxi-Cosi Футмаф за седиште за кола – Спарклинг Греј

3,990ден 3,192ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Maxi-Cosi Футмаф за седиште е составена од ултра мека, трајна, памучна ткаенина за голема удобност на детето. Соодветна за употреба, со 5 точки на безбедност за заштита на детето, вреќичката има преклоп однапред и одназад, што е совршена опција да го топли детето во постудени денови. Преклопот однапред има копчиња кој овозможува лесно да го ставите и извадите детето во количката.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X