10% попуст Добивате 99 Поени!

Maxi-Cosi Сет зимски пакет за Лила црна

5,490ден 4,941ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

2 на залиха

Опис

Зимскиот пакет Maxi-Cosi Lila ве одржува вас и вашето бебе топли и безбедни во текот на студените зимски месеци. Зимското пакување содржи: топли раквици што можат да се закачат за рачката на количката, мек и топол душек и зимска прекривка. Нема повеќе грижи кога треба да излезете на прошетка во зима.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X