Добивате 48 Поени!

Maxi-Cosi Sun Canopy универзална стреа за сонце за седиште Црна

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

5 на залиха

Опис

Maxi Cosi стреата за заштита од сонце обезбедува целосна УВ заштита за вашето дете кога се вози во своето седиште за автомобил и лесно се поставува на било кое Maxi-Cosi седиште!

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X