10% попуст Добивате 54 Поени!

MoMi LAMMIS Baby Play Ma

2,990ден 2,691ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

MoMi LAMMIS е првата омилена игрална на вашето бебе. Мултифункционалната подлога ќе стане неодливо место за одмор и развој на вашето дете. Играта го стимулира развојот на детето. Подлогата може да биде и простор за играње и сув базен за топки. Базенот со топки и играчки ќе понуди многу часови игра. Неговото обложено дно ќе обезбеди секогаш да биде меко и топло. Photomat ви овозможува редовно да проверувате како се развива вашето дете. Благодарение на фотографиите на истата подлога, лесно е да се види колку брзо расте.Совршен за сместување во секоја соба или во градината. Исто така, лесно може да се спакува и однесе каде и да одите. Ги исполнува сите потребни стандарди според барањата важечки во Европската Унија:EN71

  • Функција 4-во-1 – подлога, игралиште, сув базен, фото мат.
  • Дебел слој на изолација
  • 4 играчки
  • 20 топчиња со нежни цветови
  • Во согласност со европскиот стандард за безбедност на играчките EN 71.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X