20% попуст Добивате 16 Поени!

Osann перниче за врат за во седиште

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

5 на залиха

Опис

Идеално за патување во автомобил или за во количка

Овозможува поддршка за вратот и за главата на детето додека патува

Наменето за деца од 9-36 кг

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X