Добивате 48 Поени!

PlayGo Проодувалка сортер

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Наменето за користење од 9м+

Гледајте го Вашето малечко како ги прави првите чекори со одличната проодувалка на PlayGo која може да ја користи и како забавен центар.

Шарени и забавни активности кој вклучуваат сортер, телефон, формички, сирени, тропалки..звуци и бои што со сигурност ќе го привлечат вниманието на Вашето дете!

Забавувајте се со Вашето најмило и бидете дел од возбудата што со сигурност ќе ја има на неговото лице.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1500 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X