20% попуст Добивате 8 Поени!

Safetty 1st Штитник за сонце за задно стакло

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

29 на залиха

Опис

Штитникот за сонце на Safety 1st jа намалува изложеноста на сонце и ги штити децата кои патуваат во автомобил со седиште во заден дел.

Не ја спречувај видливоста на возачот.

Брз и лесен за инсталирање со помош на три вакум лепенки.

Димензии: L 85cm x H 33cm
Тежина: 77 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X