10% попуст Добивате 20 Поени!

Safety 1st автоматска EC ноќна ламба арктик

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

29 на залиха

Опис

Со помош на Safety 1st автоматската EC ноќна ламба, додадете корисно и долготрајно светло во секоја просторија. Таа самата се вклучува во темнина, а кога во собата е светло, автоматски самата се исклучува. Ноќната ламба не се загрева, па поради тоа е безбедна за употреба и во бебешката соба.

Има многу мала потрошувачка ( 0,4 W) и трае до 50 000 часа

Димензии на производот: 8 x 7 x 8 cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X