Добивате 16 Поени!

Safety 1st Адаптер за ВЦ школка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Адаптерот за тоалет на Safety 1st одговара на сите стандардни тоалети и има пријатно меко седиште. Вашето дете ќе седи стабилно и ќе се чувствува безбедно.
Прикачете ја отстранливата Splash Guard за вашето мало момче.

Карактеристики:

– Погодно од 18 месеци до 4 години(18кг)

– Одговара на сите стандардни тоалети

– Сопствено седиште

– Вклучено отстранлив Splash Guard за мали момчиња

Димензии: 28.5 x 28 x 5.8 cm
Тежина: 159 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X