10% попуст Добивате 65 Поени!

Safety 1st Болид Warm Grey

3,590ден 3,231ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Нека времето со вашето дете биде забавно со дубакот Болид на францускиот бренд Safety 1st. Дубакот може да се користи од 6 месеци до 12kg.

Со електронската табла за играње на која што има светла и 12 мелодии вашето дете може да се забавува додека го истражува светот. Електронската табла лесно се отстранува и може поедничено да се користи само како играчка за забава. Удобното седиште може да се подесува висински во 3 позиции. Кога ќе се склопи, дубакот Болид е лесен за складирање во мали простори благодарение на неговата компактност. На долниот дел (основата) има 6 безбедносни влошки кои не дозволуваат лизгање и ја регулираат брзината на движење на дубакот.

Карактеристики на производот

• Отстранлива електронска табла за музичка активност со 12 мелодии и светла за забава

• 3-позиции на прилагодување на висината, за да се прилагоди на растот на детето

• Се склопува за лесно складирање (L68 x W59 x H26 cm)

• Седиште со засилен потпирач за удобно потпирање на грбот

• 6 влошки против лизгање на основата за дополнителна безбедност

• 4 тркала

• Потребни се 2 LR6 1.5V (AA) батерии (не се вклучени)

Димензии: 68 х 59 х 26 cm (склопен), 68 х 59 х 55 cm (отворен)

Тежина: 3.6 Kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X