Добивате 220 Поени!

Safety 1st Долфи Варм Греј кадичка/пресоблекувална

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

  • 2 во 1 кадичка и пресоблекувална
  • нема потреба да се наведнувате за да го бањате бебето
  • лесна за употреба, се отвара и затвара со една рака
  • вградена кадичка со помошни места за складирање
  • 4 предни места за складирање
  • полица со три поделби за поголеми предмети
  • тркалца со кочница за полесно движење

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X