Добивате 100 Поени!

Safety 1st Игрална Циркус Ред Лајнс

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Карактеристики:

– Safety 1st Игрална Циркус може да се користи како оградица за играње и како креветче за спиење

– Погодно за бебе од раѓање до 3 годишно дете (до 15 кг)

– Забавно опкружување со голема мрежа од сите страни

– Има лесна алуминиумска конструкција со ногарки

– Игралната има многу лесен начин на отворање и затворање

– Лесно се склопува во компактна торба со рачки за лесен транспорт и складирање

Димензии: 100 x 100 x 76 cm (отворено); 24 x 24x 90 cm (затворено)

Тежина: 10,5 kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X