Добивате 186 Поени!

Safety 1st Камино 3во1 – Сиво

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Mултифункционалниот Камино ( 3 во 1) e ДУБАК, Статичен ЏАМПЕР и ПРООДУВАЛКА!

Вашето дете може максимално да го искористи Камино и тоа од 6 месеци до 36 месеци, како дубак и џампер (од 6 – 18 месеци) и како проодувалка (од 12 – 36 месеци).

Мултифункционалниот Камино на францускиот бренд Safety 1st се подесува во три висини, согласно растот на Вашето дете и е опремен со електронска табла со разновидни шарени интерактивни играчки кои репродуцираат светла и музика обезбедувајќи забава за Вашето дете и никогаш да не му биде здодевно. Ги стимулира сетилата и координацијата на бебето. Електронската табла лесно се отстранува и може поедничено да се користи само како играчка за забава.

Камино има уште една извонредна безбедносна карактеристика: Самиот се закочува кога Вашето дете сака да се симне по скалите, не дозволувајќи го тоа!

За брзо и безбедно проодување на Вашето бебе Камино е Вашиот најдобар избор.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

* максимум тежина: 12 кг.

* димензии: подесива висина 40-45 cm x 61 x 75 cm

* тежина: 5,8 кг.

* дубак, џампер & проодувалка

* подесив во 3 висини

* вклучена електронска табла со играчки која лесно се отстранува

* работи со AA батерии (не се вклучени)

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X