Добивате 34 Поени!

Safety 1st Кенгур Мимосо – Црн

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Safety 1st Mimoso е лесен и удобен кенгур благодарение на засилените потпирачи за главата и препоните, кои даваат максимална заштита на бебето.

Има само 1 позиција – кон родителот.

Удобни и меки раменици кои се регулираат со каиши за подобра заштита на бебето.

Благодарение на страничниот отвор може многу лесно да се намести бебето за безбедна прошетка.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X