Добивате 50 Поени!

Safety 1st Кенгур Уни-Т Рибред Чик

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

6 на залиха

Опис

Категорија: 3,5кг – 9кг

Опис:
Отсега со Uni-T кенгурот на Safety 1st може да уживате во лесните и пријатни прошетки со вашето дете. Со Uni-T седењето на бебето е комфорно без разлика дали е свртено кон околината или кон родителот. Со коланот за поддршка на струкот и долгите обложени ремени за рамениците и вие ќе се чувствувате комфорно!
Карактеристики:
• 2 позиции: бебето свртено кон родителот и кон околината
• Комфорно за родителите заради коланот кој обезбедува поддршка на струкот и долгите обложени ремени за рамениците
• Комфорно за бебето благодарение на 3те позиции на прилагодување на делот наменет за положбата на главчето и ултра мекиот микро-вентилациски материјал
• Лесно и безбедно позиционирање на бебето благодарение на отварањето со патент
• Ремени за прилагодување на седењето
• Вклучени аксесоари: џеп на коланот за околу струк, отстранливо лигавче, држач за цуцлата
• Се пере на 30°

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X