Добивате 16 Поени!

Safety 1St Комфорт Адаптер за ВЦ школка

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

22 на залиха

Опис

Адаптерот за тоалет на Safety 1st одговара на сите стандардни тоалети и има пријатно меко седиште. Вашето дете ќе седи стабилно и ќе се чувствува безбедно, благодарение на страничните држачи за да може детето да се држи цврсто со малите рачиња. Прикачете ја отстранливата Splash Guard за вашето мало момче.
Карактеристики:

– Погодно од 18 месеци до 4 години(18кг)

– Одговара на сите стандардни тоалети

– Сопствено седиште со странични држачи

– Вклучено отстранлив Splash Guard за мали момчиња

Димензии: 30 x 35 x 7cm
Тежина: 386 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X