Добивате 90 Поени!

Safety 1st Софт Дреамс креветче/игралиште – ПопХиро

4,490ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Димензија на душек 120х60цм.
Безбеден, практичен и идеален за сите ваши авантуристички активности со бебето. Soft Dreams е мултифункционално креветче на едно ниво кое многу брзо се преклопува и расклопува благодарение на чадорното преклопување , кое лесно се склопува во мала торба погодно за патување. Овој патнички кревет има мрежести странични sидови кои овозможуваат непречен влез на воздух. Вашето бебе секогаш ќе има многу свеж воздух и ќе бидете во можност да внимавате на него во секое време. Креветчето може де се користи и како игрална.

Карактеристики

  • Материјал -
  • Подесива страница -
  • Ниво на душек -
  • Тркалца -
  • Клацкалка -

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X